Ã–VRIGT / Diverse / Urna 5188148

nr 518 8148

Urna

Sign Moreau, med skördemotiv, höjd: 42 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 april 2008
kl 17:13:29

2/4 00:55:58 1      Vinnande bud